Vasaros išvykos

Liepos 16 d. dienos centro vaikai buvo kine ir kavinėje.

Liepos 15 d. mūsų vaikai pramogavo Liepkalnyje. Liepkalnis yra aukščiausia Vilniaus vieta, miesto kalnas, kuris anksčiau buvo geriau žinomas žiemos sporto mėgėjams kaip sostinės slidinėjimo centras. Tačiau 2017 vasarą, per Jonines, čia pradėjo veikti ir gausybę atrakcijų siūlantis vasaros pramogų parkas šiemet lankytojus čia pakviesiantis jau ketvirtam sezonui. Parke apstu pramogų visai šeimai: nuo pripučiamų pilių patiems mažiausiems iki vasaros rogučių ar kalnų paspirtukų vyresniems vaikams bei suaugusiems.  Vaikai liko sužavėti pramogomis.

Nepaliko abejingų Liepkalnio Apres Ski kavinė kur vaikai pasimėgavo šviežiu bei gardžiu greitos linijos maistu ir gardžiausiomis kalno PICOMIS. Po linksmybių pramogų parke vaikai atsigaivino šaltu gėrimu – nuostabaus skonio gamintu limonadu. Kavinė įsikūrusi ant kalno viršūnės, nuo kurios atsiveria visas pavilnių regioninis parkas!

Birželio 29 dienos centrą lankantys vaikai vyko į Trakuose esantį alpakų ūkį. Vaikai alpakas maitino, glostė ir fotografavo. Dar ilgam išliks įspūdžiai…

Be alpakų ūkio buvo ir kitų pramogų, papietavus trakuose vaikai apsilankė šokolado fabrike ir kaip tikri konditeriai patys gamino saldainius!

Birželio vidury dienos centro vaikai pramogavo batutu pasaulyje…

Išvyka vasarį

Kepam Kalėdinius meduolius

Gruodžio 30 d. vyko išvyka į kulinarinę studiją „Du mėnuliai“ . Pasaulyje nėra kito tokio konditerinio kepinio, kuris labiau simbolizuotų Kalėdas nei meduoliai. Edukacijos metu, vaikai sužinojo meduolių atsiradimo istoriją, kepė ir dekoravo. Užsiėmimo metu kiekvienas kepėjas stengėsi suteikti meduoliams kuo patrauklesnę, įdomesnę formą, papuošti spalvotu glaistu. Populiariausios formos : širdelės, žvaigždės, arkliukai, eglutės ir kitokios figūros. Edukacija vaikams paliko daug įspūdžių, šventiniam stalui namo parsivežė savo dekoruotus meduolius.

Spalio išvykos

Spalio 28 d. – dienos centrą „Draugystės namai“ lankantys vaikai kartu su užimtumo specialistėmis vyko į Vilniaus Multikino kino teatrą, kuriame visi draugiškai žiūrėjo animacinį filmuką „Sniego vaikis “. Vaikai kartu su Everestu pakilo į aukščiausią pasaulio tašką – snieguotą Everesto viršūnę, kur tyko pavojai ir net nė nesapnuoti iššūkiai. Vaikams filmukas paliko labai daug teigiamų emocijų. Po filmo peržiūros papietavome Can Can picerijoje.

Spalio 30 d. – apsilankėme „Bonobo“ laipiojimo centre. Pramogų zonoje įrengtos aukščiausios kokybės laipiojimo sienos. Dienos centro vaikai turėjo pažintinį laipiojimo užsiėmimą su instruktoriumi. Laipiojimas yra daugiau nei sportas – tai gyvenimo būdas, kelionės, draugai ir nuotykiai…. Po smagių pramogų pietavome Jazz picerijoje.

Švenčiam Pasaulinę gyvūnų dieną

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jau tapo tradicija, kad kasmet šią gražią šventę – Pasaulinę gyvūnų dieną, susitinkame kartu – dienos centrą Draugystės namai lankantys ir Vilniaus r. Šeimos ir vaiko krizių centro globojami vaikai su Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovais, kurie suorganizuoja labai įdomius užsiėmimus, išvykas.

Gyvūnai viską supranta, bet negali kalbėti – pasakė Beata, kurios senelis yra veterinarijos gydytojas. Ji dažnai pasakoja istorijas iš gyvūnų gyvenimo, nes su seneliu kartais važiuoja pas sergančius gyvulius. Nuo 4 metų Beata jodinėja, taip pat jodinėja jos jaunesnioji sesuo, jos užkrėtė meile arkliams ir dar dvi savo drauges.  Namuose šeima laiko avis, karves, vištas, yra 3 katės ir šuo. Mergaitė kartu su jaunesne sese padeda jais rūpintis, šeria. Po išvykos vaikų piešiniuose atsispindėjo išvykos rezultatai – jie piešė savo augintinius.

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos
Vyriausioms veterinarijos gydytojoms-inspektorėms Birutei Butkienei ir Rūtai Bajorūnaitei už galimybę iš arti susipažinti su veterinarijos gydytojo profesija, kuri taip reikalinga mūsų augintiniams.

Po apsilankymo gydykloje dar kelias dienas vaikai dalinosi įspūdžiais, dalis svajoja tapti veterinarijos gydytojais, kad galėtų gelbėti mažuosius mūsų draugus.

Išvyka į Trakus

Liepos 24d. Dienos centro vaikai kartu su Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro globotiniais apsilankė Trakuose. Visu pirma, buvo įdomus pasivaikščiojimas po pilį su gidu, kuris pasakojo įdomią istoriją.  Po pilies aplankymo vaikai lydimi darbuotojų nuvyko prie ežero, kur galėjo pailsėti, pasidaryti gražių nuotraukų bei pabendrauti tarpusavy. Vėliau pasiplaukiojom laivu „Akmena“. Po smagių nuotykių užsukome į restoraną papietauti. Vaikai sugrįžo laimingi bei pilnį įspūdžių.

Iliuzijų muziejus

Liepos 18d. centrą „Draugystės namai“ lankantys vaikai vyko į Iliuzijų muziejų. Tai vieta, kurioje akimirksniu galima atitrūkti nuo kasdienybės ir pasinerti į neįtikėtiną iliuzijos pasaulį. Vaikai išbandė painųjį Veidrodžių labirintą, galvą ir kojas susukantį Velnio tunelį, tikrovės suvokimą išbalansuojanti Anti-Gravitacijos kambarį, apverstą butą bei daug kitų atrakcijų. Iliuzijų kambariuose apvertėme savo dieną aukštyn kojomis. Po muziejaus užsukome į kavinę Mc‘donalds, kur vaikai pavalgė ir aptarė įdomią išvyką.

Išvyka į Skypark

Liepos 17d. Dienos centras „ Draugystės namai“ linksmai leido laiką Skypark‘e. Vaikai buvo patenkinti galėdami šokinėti didžiausioje batutų platformoje. Kempinių baseinas paliko nemažiau teigiamų emocijų. Po aktyvios pramogos skaniai papietavome Craft amerikietiško tipo picerijoje. Grįžtant namo vaikų veiduose vyravo šypsenos bei džiaugsmas.  


Uno parkas

Birželio 26d. Dienos centro vaikai puikiai leido laiką Uno pramogų parke, kuriame lavino savo sportinius gebėjimus laipiojant medžiais, po aktyvios pramogos – reikia pasistiprinti. Pietaudami restorane Mc‘donald‘s vaikai dalinosi smagiais įspūdžiais, didžiavosi įveiktomis trasomis.

Išvyka į Gėlių gatvės keramikos užsiėmimus

Birželio 19d. Vykome piešti ant keramikos. Tai linksmas ir nesudėtingas užsiėmimas piešiant ant pagaminto ir glazūravimui paruošto gaminio. Tai džiuginanti ir įtraukianti veikla kokybiškam bei kūrybiškam laiko praleidimui su draugais ar patiems su savimi kuriant ypatingus, unikalius ir ilgaamžius gaminius.

Išvyka į Forum Cinemas

Birželio 17d. dienos centrą „Draugystės namai“ lankantys vaikai kartu su užimtumo specialistėmis vyko į Vilniaus Forum Cinemas kino teatrą, kuriame visi draugiškai žiūrėjo animacini filmuką „Avelės ir vilkai 2“. Vėliau jį aptarė pietaudami Čili pizza.

Advento popietė

2015 m. gruodžio 19 d. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre įvyko šventinis susitikimas. Artėja Kalėdos, o tai ramybės, džiaugsmo ir poilsio metas. Krizių centro direktorė Leokadija Pavtel pasveikino visus susirinkusius: mūsų parapijos kleboną Jan Černiavski, senus ištikimus draugus atvykusius iš Lenartų (Lenkija) Stanislovą Cechanovič kartu su žmoną Aliną, Vilniaus rajono tarybos narį Stanislovą Zajankovski, krizių centro darbuotojus, globotinius ir vaikus lankančius Dienos centrą „Draugystės namai“. Visi susirinkusieji giedojo giesmes, laužydamiesi kalėdaičiais sveikino vienas kitą su palinkėjimais.
Senio šalčio vaidmenį jau ketverius metus iš eilės atlieka Stanislav Cechanovič ( Lenartų savanorių gaisrininkų vadas). Kaip kiekvienais metais dovanoms prisidėjo savanorių gaisrininkų šeimos, banko darbuotojai („Bank Polska kasa opieki S.A. oddział w Olecku“), Judziki parapijos klebonas.
Tegul Jūsų laisvalaikis būna kupinas džiaugsmo, laimės, ramybės ir pozityvių minčių. Tegul geresnis rytojus atneša šeimoms šiltą atmosferą, kurį išliks ne tik švenčių laikotarpiu, bet ir kiekvieną dieną – sau ir kitiems 2016-tiems metams linkėjo Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro direktorė Leokadija Pavtel.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2015-12-19


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2015-12-19