NMA padeda auginti BVGN vaikų meilę gamtai ir kaimui

Rugpjūčio 25 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra (toliau – NMA) kartu su ūkininke Dalia Ėmužyte, puoselėjančia ožkų ūkį bei gaminančia pačius įvairiausius produktus iš jų pieno, ir ypač didelį augalininkystės ūkį valdančiu Kamal Zulfijev surengė vaikams nepamirštamą, kupiną pramogų bei edukacijos dieną.
Vaikai iš BVGN pirmiausia apsilankė Dalios Ėmužytės ožkų ūkyje, kuriame ne tik pamatė gyvas ožkas, arklius, ponius, povus ir kitus ūkio gyventojus, bet ir turėjo galimybę išgirsti Dalios pasakojamų istorijų apie juos, gyvūnus paglostyti ir paragauti įvairių rūšių iš ožkos pieno gaminamų sūrių.  

Po apsilankymo ožkų ūkyje NMA atstovės supažindino vaikus su NMA veikla – įvardijo ne tik pagrindines veiklos kryptis, tačiau ir pristatė, kokių sričių specialistai šioje agentūroje dirba, taip kviesdamos vaikus jau dabar svarstyti apie sritis, kuriose jie norėtų dirbti baigę mokslus. Galbūt kažkas iš šių vaikų yra būsimi NMA kolegos?

Po pasvarstymų apie ateities perspektyvas vaikai išvyko aplankyti stambų Šalčininkų rajono augalininkystės ūkį, kurį įkūrė ir jam vadovauja ūkininkas Kamal Zulfijev. Ūkio šeimininkas vaikus širdingai sutiko ir išsamiai bei įdomiai papasakojo, kuo užsiima jo ūkis, kaip atrodo kasdienė veikla jame. Siekdami, kad vaikams nepritrūktų įspūdžių, drauge su Kamal aplankėme ir jo sūnaus Aidin mėsinius galvijus, kurie ne tik yra skirtingų veislių, bet ir itin gražūs bei mieli. Jauniesiems ekskursijos dalyviams iš pradžių buvo nejauku stovėti šalia didžiulių gyvulių, tačiau vėliau vaikai įsidrąsino, glostė gyvuliams galvas bei juos maitino.

Nuoširdžiai dėkojame Daliai ir Kamal už galimybę apsilankyti jų ūkiuose, už edukacinę programą vaikams, už skirtą laiką ir nuoširdų dėmesį vaikams.

Vaikų žinių gilinimas ir meilės gamtai bei kaimui puoselėjimas teikia vilčių, kad jie turės glaudų bei prasmingą ryšį su gamta.

Tekstas NMA.LT

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.