Šventės „Meilė kuria šeimą“ akimirkos

Birželio 30 d. Kalveliuose įvyko tradicinė šventė „Meilė kuria šeimą“. Kaip ir kasmet, šventė suburia vis daugiau dalyvių. Šiemet susirinko virš 300 vaikų ir jų globėjų, svečių, draugų bei rėmėjų, taip pat Kalvelių bendruomenės ir mūsų kaimynų.

Nuoširdžiai dėkojame Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinės Kenos pasienio užkardos atstovams ir Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnei, kad sutiko sudalyvauti mūsų šventėje, supažindinti bendruomenę su savo atsakinga ir šiuo laikotarpiu taip reikšminga veikla.  

Dėkojame Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai prie Socialinės  apsaugos ir darbo ministerijos už prasmingą pagalbą tobulinant Globos centro veiklą bei įsteigtas šaunias dovanas visiems Vilniaus  rajono ir Ukrainos globėjams.

Dėkojame Nacionalinės Mokėjimo Agentūros vadovams ir darbuotojams už tęstinę paramą ir pagalbą, vaikų laisvalaikio organizavimą bei nuoširdžią draugystę, kuri džiugina mūsų įstaigos globojamus vaikus.

 

Tariame ačiū Lietuvos nacionalinio dramos teatro kolektyvui, kuris kartu su Britų Taryba prieš trejus metus įgyvendino projektą „Lietuvos vizija 2019”, kurio dėka iki šiol darbuotojų ir svečių akį džiugina nuostabus, vis gražėjantis sodas. Norime priminti gerbiamos  Linos Bastienės žodžius: “ vaikams likusiems be tėvų globos sodas taps tam tikra atrama. Jis augs kartu su vaikais, jis keisis priklausomai nuo jų dėmesio. SODUI REIKALINGAS ŽMOGUS”.

Didelis ačiū Labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“ už paramą maistu.

Tariame ačiū Kalvelių sporto klubo „Ave.ko” atstovui Pavelui Pristavkai už parūpintus skanius ledus bei gėlių namų „Liutik” savininkei Irenai Mečkovskienei už nuostabias dekoracijas, kuriuos puošė mūsų šventę.

Administratorė Evelina Romeiko

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.