Tęstiniai GIMK mokymai “Savivertės suvokimas ir vertinimas”

Dalintis galime tik tuo ką turime, o tai ką turime ne visada randame savyje, ar patys bijome garsiai įvardinti ar pajausti, todėl norėdami pastiprinti mūsų globėjus saulėtą balandžio 14 dieną Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro Globos centro specialistai vykdė Tęstinius GIMK programos mokymus tema “Savivertės suvokimas ir vertinimas”.
Mokymų metu 7 globėjų šeimoms buvo suteikta galimybė paanalizuoti klausimus: kas yra savivertė, savigarba, meilė sau ir pasitikėjimas savimi, siekiant kuo kokybiškiau tenkinti prižiūrimų, globojamų (rūpinamų) vaikų poreikius.  Susitikimo metu dalyviai noriai dalijosi patirtimis ir pasisėmė naujų žinių. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems.

Visus, kuriems artima tėvų globos netekusių vaikų globos ar įvaikinimo idėja, norime pakviesti dalyvauti mokymuose ir tapti globėjais, įtėviais, budinčiais globotojais, dalintis savo namų šiluma padedant vaikams užaugti šeimoje.

Jeigu Jus domina globos ar įvaikinimo temos, turite neatsakytų klausimų, Vilniaus rajono Globos centrai laukia Jūsų.

BĮ Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro aptarnaujamos teritorijos – Bezdonių sen., Buivydžių sen., Juodšilių sen., Kalvelių sen., Lavoriškių sen., Marijampolės sen., Mickūnų sen., Nemėžio sen., Pagirių sen., Rudaminos sen., Rukainių sen., Šatrininkų sen., Medininkų sen.

Kontaktiniai duomenys:

adresas: Vilniaus g.13, Kalvelių k., Kalvelių sen., Vilniaus r.
el.p. 
info@seimoskc.lt, tel. 860784685
http://www.seimoskc.lt/apie-globos-centra/

BĮ Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro aptarnaujamos teritorijos – Avižienių sen., Dūkštų sen., Maišiagalos sen., Nemenčinės sen., Paberžės sen., Riešės sen., Sudervės sen., Sužionių sen., Zujūnų sen., Nemenčinės m.

Kontaktiniai duomenys:

Mokyklos g. 64, Geisiškių k., Dūkštų sen., Vilniaus r.
el.p. 
info@svgc.lt,
tel.868244719
https://www.svgc.lt/globos-centras-2/

Socialinė darbuotoja, Tarnybos atestuotas asmuo Alina Vengrovska

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.