Kalėdų Senelis mus jau aplankė

Gražią žieminę trečiadienio popietę sulaukėme Kalėdinio stebuklo, pas mus atvyko mieli svečiai su dovanomis. Iš pradžių atvyko Vilniaus rajono savivaldybės aministracijos socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska su šio skyriaus specialiste Ivona Stasilovič. Jau Elbertas Hubardas pastebėjo, kad mums lieka tik meilė, kurią išdalijam kitiems.

Kitu stebuklu buvo geros valios žmonės iš Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA), tarp jų komunikacijos skyriaus vedėja Vaiva Kovaliūnienė ir vyriausioji specialistė Laura Veliseičik. Su NMA bendradarbiaujame nuo šių metų vasaros. Šie nuostabūs žmonės norėjo dovanoti savo širdies šilumą kiekvienam mūsų globotiniui, tad prieš ruošiantis pas mus atvažiuoti buvo sužinota kiekvieno maža svajonė ir šitaip supakuota jo vardinė dovanėlė. Taip pat atskiras AČIŪ Šiaulių NMA padalinio darbuotojams už piniginę dovanėlę, kuri išpildys mūsų vaikų svajonę linksmai praleisti laiką ant ledo. Jau senovės Kinų išmintis skelbė, kad kalbėti apie gerumą nėra gerai, reikia taip ir elgtis.

 

Negalime nepaminėti ir Klaipėdos muzikinio teatro, padovanojusio mums 54 bilietus į baletą Spragtukas ir tuo įvedusiu mus visus į magišką Kalėdų atmosferą. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro dėka Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro bendruomeninių vaikų globos namų auklėtiniai, dienos centrą “Draugystės namai” lankantys vaikai bei globėjų šeimose globojami vaikai turėjo galimybę pasinerti į šventinį muzikos ir šokio sūkurį! Gruodžio 16 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje vaikams uždanga prasivėrė į daug paslapčių ir netikėtumų kupiną premjerą – Piotro Čaikovskio „Spragtuką“. Žiūrovai liko sužavėti gigantiškomis dekoracijomis, sceniniais kostiumais bei įspūdingu visos trupės pasirodymu.

 

Kiekvieno paaukojusio neprisiminsime, tačiau LABAI DĖKOJAME visiems, kas aplankė mūsų vaikus šio jaukaus laukimo periodu. Dėkojame kiekvienam, padovanojusiam dalelę savęs mūsų centre gyvenantiems vaikams! Linkime saugoti brangiausią širdies turtą – gerumą. Tegul stebuklingas Kalėdų rytas į kiekvienus namus atneša džiaugsmą, ramybę ir dovanoja naujų svajonių.

Administratorė Evelina Romeiko, Globos (rūpybos) ir Intensyvios krizių įveikimo pagalbos padalinių vadovė Edita KunigelžZajankovskaja

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.