Sveikiname socialinius darbuotojus!

Mieli socialiniai darbuotojai bei socialinių darbuotojų padėjėjai, taip pat visi, dirbantys socialines paslaugas teikiančiose įstaigose,

Jūs visada arčiausiai tų, kuriems labiausiai reikia užuojautos, šilumos ir supratimo, o Jūsų teikiama pagalba – tai vertybė to laukiantiems.

Rugsėjo 27 d. minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Profesinės šventės proga nuoširdžiai sveikiname ir linkime nepavargti kasdienybės rūpesčiuose bei toliau dalintis tuo, ką turite geriausio ir gražiausio. Linkime išsaugoti žmogiškumą, gerumą bei nuoširdumą ir dovanoti šias vertybes siekiantiems įveikti gyvenimo sunkumus.

Kasdien Jūsų rankų šilumos ir širdies jautrumo laukia daugybė Vilniaus rajono žmonių. „Darbas- tai meilė tapusi matoma… visas darbas bevaisis, jei nėra meilės. O mylėti gyvenimą triūsiant – tai priartėti prie giliausios gyvenimo paslapties“ (K. Gibran). Sveikinant socialinio darbuotojo dienos proga reiškiame nuoširdžią padėką už Jūsų atsakingą darbą, nuoširdumą, profesionalumą, išskirtines asmenines savybes, padedant spręsti mūsų rajono bendruomenės poreikius ir problemas. Kantrybės, vilties ir tikėjimo.

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro administracija

Nuotrauka: Pixabay.com

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.