Savanoriams

cropped-DSC06328.jpgLaukiame savanorių, kurie bendrautų su vaikais, leistų laisvalaikį, padėtų jiems ugdyti socialinius įgūdžius, rodytų suaugusiųjų dėmesį, šilumą ir meilę. Ne vienas mūsų globotinis norėtų turėti draugą, kuris juo rūpintųsi, rodytų jam savo dėmesį, leistų pasijusti reikalingu, kartu linksmai ir naudingai leisti laisvalaikį, išmokti naujų veiklų. Bendraudamas vaikas patiria daug džiūgių akimirkų ir emocijų, įgyja pasitikėjimo savimi, jaučiasi saugesnis.

Ieškome žmonių, norinčių patirti savanoriavimo džiaugsmą, skiriant dalį savo laiko ir dėmesio vaikams, laikinai likusiems be tėvų globos. Mūsų savanoriai mainais į nuoširdų darbą gautų vaikų draugystę, įvairiapusę darbo komandoje, bendravimo su vaikais patirtį. Kviečiame visus, vyresnius nei 18 metų, tolerantiškus, turinčius bendravimo, organizavimo, socialinio ir kūrybiškumo kompetencijų,  darbo įgūdžių su jaunesniais. Darbui su berniukais kviečiame savanorius vyrus, kurie galėtų užsiimti aktyviomis veiklomis ir savo elgesiu rodyti teigiamą pavyzdį, gebėtų įtraukti į bendrą veiklą.

Laukiame Jūsų adresu: Vilniaus g. 13-1, Kalvelių k. Kalvelių sen., Vilniaus r. sav.               Tel.: +370 5 2463476, el. paštas: info@seimoskc.lt

113430007 - © shutterstock.com - DeiMosz _1