Renginiai

„Saugios atostogos“

Birželio 20 dieną smagus vaikų būrys sugūžėjo į renginį „Saugios atostogos“, kuris vyko Trakų muziejaus Medininkų pilies teritorijoje. Dalyvavom ir mes.

Pasigrožėjom VRM orkestro pasirodymu, žaidėm Šalčininkų PK viktorinoje, pasimatavom ugniagesių gelbėtojų kostiumus, išklausėm pirmos pagalbos pamokėlę, apčiupinėjom Vilniaus rajono policijos komisariato automobilius, pašokinėjom batutu, vaišinomės nuostabiais „Baltoji varnelė“ ledais.

Dėkojame organizatoriams – dabar mūsų atostogos bus saugesnės !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskelbta temoje Be kategorijos | Komentarai įrašui „Saugios atostogos“ yra išjungti

„Muzikiniai pokalbiai 2019“

Birželio 5 dieną susipažinom su nuostabia, charizmatiška muzike, tarptautinių konkursu laureate Sigute Trimakaite.

Ištisus metus solistė lankosi universitetuose, mokyklose, darželiuose ir patiems mažiausiems klausytojams pasakoja apie muziką. Anot jos, vaikystėje su klasika (ir daile, ir literatūra) supažindinti vaikai kultūros ieškos ir suaugę. S. Trimakaitė jaunajai publikai pristato lietuvių kompozitorius (Bronių Kutavičių, Šarūną Naką, Vytautą Germanavičių), lietuvių liaudies, savo kūrybą, atlieka pagal modernius – H. Kunčiaus, Antano Šimkaus, Sigito Parulskio – tekstus sukurtas dainas.

 

 

 

Paskelbta temoje Be kategorijos | Komentarai įrašui „Muzikiniai pokalbiai 2019“ yra išjungti

Vilniaus r. šeimos ir krizių centro paaugliams, kurie dalyvauja projekte „Socialinis aktyvinimas į darbo rinką“, 20-23 dienomis buvo organizuojami mokymai.

Tai buvo grupinės profesinio orientavimo konsultacijos ir individualios karjeros konsultacijos.

 

 

Paskelbta temoje Be kategorijos | Komentarai įrašui Mokymai yra išjungti

GIMK MOKYMAI

Š. m. balandžio 24 d. mokymus pagal GIMK globėjų (rūpintojų) mokymo ir konsultavimo baigė viena būsimų įtėvių šeima ir keturios šeimos, kurios nori tapti globėjais (rūpintojais).

Mokymų dalyviai teigė, kad kursai leido įvertinti tiek savo, tiek savo šeimos galimybes, atsakė į daug klausimų, sustiprino pasiryžimą eiti įvaikinimo ar globos keliu. 
Dalyviai planuoja ir toliau palaikyti ryšį, dalintis informacija ir patirtimi. Mokymus vedančios atestuotos tarnybos darbuotojos Darja Bondareva ir Alina Vengrovska pasirengusios padėti ir toliau, jei reikėtų profesionalios pagalbos ar patarimo.

Paskelbta temoje Apie globos centrą | Komentarai įrašui GIMK MOKYMAI yra išjungti

Balandis – švaros mėnuo

Gražią saulėtą popietę neabejingi aplinkos švarinimo aplinkai buvo vaikų dienos centro „Draugystės namai“, Šv. Faustinos bendruomeniniai namai bei Šeimos ir vaiko krizių centro ir didieji, ir mažieji. Apsiginklavę puikia nuotaika, darbinėmis pirštinėmis bei kitomis priemonėmis, visi inirtingai darbavosi, siekdami išsaugoti švarią ir gražia aplinką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskelbta temoje Be kategorijos | Komentarai įrašui Balandis – švaros mėnuo yra išjungti

Mūsų sodas

Projektas „Lietuvos vizija 2019“ įsibėgėja.

Kartu su Lietuvos nacionalinio dramos teatro menininkais Lina bei Dariumi Basčiais mūsų centro vaikai gamino būsimo fantastiško sodo maketus.

Mažos rankytės karpė, klijavo, lipdė medžius, suolelius, fontanus, gėles, puošė savo įsivaizduojamus sodus. Prie darbelių lietėsi ne tik rankomis, bet ir širdelėmis, jausmais bei nuotaikomis.

Tai buvo tarsi terapija, kuri išlaisvino kūrybines galias ir puikus darbas komandoje.

Greitai sužydės tikrasis mūsų sodas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskelbta temoje Be kategorijos | Komentarai įrašui Mūsų sodas yra išjungti

Smagios išvykos

Balandžio 24 dieną dienos centro užimtumo specialistės su vaikais apsilankė MO muziejuje. Smagiai sudalyvavo vizualinio mąstymo užsiėmime: „Kas vyksta šiame paveiksle?“. Vaikus supažindino su paroda, edukacijos užsiėmimą, paverstą žaidimu, vedė aktorė Inga Stankaitytė.

Po linksmų užsiėmimų, nuvyko į McDonald’s restoraną pasistiprinti, pasidalinti įspūdžiais.

Kitą dieną lankėmės Ozo pramogų ir atrakcionų parke, kur vaikai šokinėjo ant batutų, leido laiką žaidimų aikštelėje. Viešnagė paliko daug gerų įspūdžių ir emocijų. Grįždami namo, skaniai papietavo Hesburger’e.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskelbta temoje Be kategorijos | Komentarai įrašui Smagios išvykos yra išjungti

Velykinė šventė

Pažadinus, kas buvo užmigdyta,

Velykų saulė patekėjo rytą,

Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą,

Ir vis linksmiau per aukštą dangų rieda.

Kasmet, atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama gražiausia šventė – Šv. Velykos. 2019 m. balandžio 13 d. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre kartu su mūsų gerbiamais svečiais iš Lenkijos Tomaš Skrocki ir Juzef Slovinski bei Vilniaus rajono savivaldybės Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska vaikai sveikino bundančią gamtą ir ruošėsi artėjančiai pavasario šventei. Šventėms žaismingumo suteikė vaikų deklamuojami eilėraštukai, dainelės. Visus lydėjo džiugi pavasariška nuotaika.

Šventė atnešė gaivią tikėjimo galią, kuri apsigyveno mūsų širdyse. Norisi palinkėti, kad kartu su atbundančia gamta visų mūsų sielose skleistųsi gerumo gėlės.

 

 

 

 

 

 

 

Čekų cirkas „Francesko Jung“

2019 m. balandžio 4-5 dienomis Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro globotiniai turėjo galimybę apsilankyti čekų cirke „Francesko Jung“. Kai kurie jų pirmą kartą matė tikrų tigrų ir afrikinio dramblio pasirodymą, nuotaikingus klounų šou bei kvapą gniaužančius akrobatų triukus.

Nuoširdžai dėkojame cirko organizatoriams už suteiktą galimybę nemokamai dalyvauti cirko pasirodyme.

Kviečiame apžiūrėti žemiau esančias nuotraukas.

 

 

 

 

 

 

 

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro informacija

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prevencinis projektas „ Ateities pareigūnas“

Rugpjūčio 18 – 22 dienomis Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro globotiniai bei Dienos centrą „Draugystės namai“ lankantys vaikai turėjo galimybę dalyvauti prevenciniame projekte. Daugiau

Išvyka į Anykščių lajų takąlaju_takas6

2016m. rugpjūčio 22 dieną Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro globotiniai kartu su Dienos centro vaikais išvyko visai dienai į Anykščius. Medžių lajų takas į kurį nuskubėjome įrengtas pačioje Anykščių šilelio širdyje, prie Puntuko akmens. Daugiau

Svajonių vasara Lenartuose

Liepos 15 – 24 dienomis grupė vaikų kartu su dviem lydinčiomis auklėtojomis puikiai leido laiką Lenkijoje. Daugiau

Vasaros stovykla “Kelionė po vasarą”

2016 m. birželio 6 – 16 dienomis Dienos centras “Draugystės namai” ir Vilniaus rajono šeimos ir vaikų krizių centras suorganizavo 9-nių darbo dienų vasaros poilsio stovyklą rizikos grupės vaikams. Daugiau

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Vaikų dienos minėjimas Medininkose

2016 m. birželio 10 d. Padvarionių užkardoje vyko renginys tarptautinės vaikų dienos progai paminėti, kuriame dalyvavo Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro globotinius. Į šį renginį mus pakvietė VAVPK pareigūnė Danutė Jankauskė.

Apsilankymas LRT studijoje

Š. m. gegužės 8 d. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centras buvo pakviestas į LRT studiją į filmavimą. Esame dėkingi LRT darbuotojams už kvietimą apsilankyti studijoje ir galimybę pamatyti iš vidaus televizinės laidos kūrimą bei dalyvavimą joje.

Mtortasums jau penkeri!!!

2016 m. balandžio 1 d. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre įvyko šventinis renginys penkerių metų veiklai paminėti.