Meniniai užsiėmimai kitaip

Užsiėmimai su dailininke Sigute Ach

Lapkričio 4-5 dienomis vaikų dienos centre vyko ugdomieji meniniai užsiėmimai su žinoma dailininke Sigute Ach. Vaikai pasijautė tikrais dailininkais piešdami savo piešinėlius ar bendrą piešinį su dailininke.

Artotekos užsiėmimai mūsų dienos centre

Visą birželio mėnesį dienos centro bei bendruomeninių namų vaikai dalyvavo kūrybinguose Artotekos užsiėmimuose. Išmokome grazūruoti arbatos puodelius, tapėme ant šilko, liejome žvakes iš natūralaus bičių vaško bei gaminome spalvoto smėlio mandalas.

Nuoširdžiai dėkojame Artotekos darbuotojoms už mūsų vaikų meninį ugdymą bei supažindinimą su įvairiomis meno rūšimis.

Meninė veikla sustiprina teigiamą vaiko savęs vertinimą, leidžia pajausti kūrybines galias, laisvai kalbėti geriau suvokiant savo išgyvenimus, svajones ir nuotaikas. Ji padeda vaikui pažinti ir išreikšti save, lavina kūrybines galias, padeda ugdytis ir atsiskleisti gabumams, turtina emocinę patirtį, turi lemiamą įtaką intelekto raidai. Meninė raiška yra puiki priemonė ugdyti ir plėtoti socialinius ir komunikacinius gebėjimus.

Vasaros gėlės/2019-06-12

Nelietuviškas karštis liepia slėptis, tačiau patys ištvermingiausi, braukdami rasojančias kaktas, dalyvauja meniniuose – terapiniuose užsiėmimuose mūsų dienos centre su darbuotoja Diana Petkevičiene.

Šiandien netradiciniu metodu vaizdavom vasaros gėles.


———–

Kiekvieną trečiadienį dienos centro vaikai turi meninius užsiėmimus su pedagogę Anželika Valiavičienę.

Šį kartą, vaikai turėjo galimybę piešti save, tačiau tai nebuvo akademinio piešimo pradmenys. Kiekvienas iš jų galėjo sugalvoti kaip jis norėtu atrodyti. Taip buvo palengvinamas darbas vaikam, o jie jautėsi laisviau, nes “nepavykusiu” piešinių negalėjo būti.

Piešiant ir spalvinant savo darbus mokiniai naudojo įvairias geometrines figūras, skirtingas linijas bei ornamentus.

Užsiėmimo eigoje bandėme išsiaiškinti, kuo vaikų darbai yra panašūs ir kuo jie skyriasi. Priėjome įšvadą, kad panašumai – tai mūsų kūnai, turintys dvi rankas, kojas, akis, o dydžiausias skirtumas buvo tas, kad kiekvienas vaikas yra individualus ir nerasime dviejų vienodų darbų.

Kalėdų senelio sutikimas

Visi su nekantrumu laukėme Kalėdų, o vaikai labiausiai laukė Kalėdų senelio. Gruodžio 28d. į Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centrą atvažiavo Kalėdų senelis su Snieguole. Profesionalūs personažai suteikė žiemos šventėms stebuklingą nuotaiką, džiugindami Dienos centro „ Draugystės namai“ vaikus smagiais žaidimais, šokiais, linksma muzika, pokštais bei dovanomis. Po smagaus susitikimo su Kalėdų senelių vaikai pietavo bei dalinosi šventine nuotaika. 

Picos kūrimas “Basilico” restorane

Gruodžio 19 d. Dienos centrą „Draugystės namai“ lankantys vaikai kartu su užimtumo specialiste vyko į „ Basilico“- tradicinės italų virtuvės  restoraną. Vaikai kartu su profesionaliais virėjais kūrė savo svajonių picą, kuri buvo kepama autentiškoje uosinių malkų krosnyje. Po edukacinės pamokėlės visi mažieji dalyviai galėjo atsikvėpti ir jaukioje aplinkoje, bendraujant su savo draugais paragauti savo picos. Grįžtant namo vaikų veiduose vyravo šypsenos bei džiaugsmas.  

Išvyka į Vilniaus zoologijos sodą “Zoopark”

Lapkričio 21 dieną dienos centrą “Draugystės namai” lankantys vaikai kartu su užimtumo specialistėmis lankėsi naujai įkurtame Vilniaus Zoologijos sode.

Atvykę į vietą vaikai negalėjo sulaukti gidės, kadangi norėjo kuo greičiau susipažinti su zoologijos sodo Zoopark gyventojais. Zooparke yra virš 60 įvairių gyvūnų rūšių. Didžiausią įspūdį vaikams sukėlė smalsuoliai katinai lemūrai. Tuo metu jiems buvo pietų miegas, bet staiga vienas iš jų sujudėjo ir pažadino visą savo šeimą. Vaikai apsidžiaugė pamatę jų gražius ir pūkuotus veidelius. Taip pat didelio susižavėjimo sulaukė nykštukinės marmozetės kurios kabėjo ant lempų ir šildėsi. Pati judriausia ir linksmiausia pasirodė surikatu šeima. Kiekvienas iš jų buvo užsiėmęs savo reikalais, judriai kapstėsi smėlyje ir žaidė su jiems padarytais žaislais. Vienas iš įdomesnių faktų papasakotų apie surikatus buvo tas, kad per vieną sekundę surikatas gali iškasti tiek smėlio, kiek jis pats sveria.

Aplankę visus gyvūnus, padėkoję gidei už nuostabų pasakojimą patraukėme ragauti Neapolietiškos tradicijos virtuvės į kavinę “Jurgis ir Drakonas”

Animacinio filmo “Mažoji pėda” peržiūra

Spalio 31 d. dienos centrą “Draugystės namai” lankantys vaikai kartu su užimtumo specialistemis Ivona Dz. ir Anželika V. vyko į Vilniaus Forum Cinemas kinoteatrą, kuriame visi draugiškai žiūrėjo animacini filmuką “Mažoji pėda”. Vaikai buvo laimingi galėdami nusipirkti popkorno prieš filmo pradžią.

Po animacinio filmuko užsukome į kavinę Mcdonalds, kur vaikai pavalgė ir aptarė pamatyta animacini filmuką.

Edukacinė programa “Koks įdomus ir sudėtingas bičių pasaulis“

2018m. spalio 23 dieną Dienos centro „Draugystės namai“ vaikai kartu su užimtumo
specialistėmis lankėsi Trakuose. Edukacinė programa „Koks sudėtingas ir įdomus bičių pasaulis“, vyko 1 val. trukmės užsiėmimas, kur vaikams pasakojo apie bites, užsiėmimo metu išmoko gaminti žvakės. Po įdomios pamokelės programos dalyviai buvo pavaišinti priešpiečiais, o po to buvo pakviesti į Vandens parką „Trasalis“.  Dienos Centro vaikai buvo pilni įspūdžių bei labai laimingi sugrįžo namo.

Išvyka į kino teatrą

Liepos 12 d. centrą „Draugystės namai“ lankantis vaikai vyko į Forum Cinemas Akropolio kino teatrą į animacinį filmą „Monstrų viešbutis 3“.

Akcija “Laiminga vasara”

Liepos 11 d. Dienos centre vyko akcija „Laiminga vasara“. Užsiėmimas buvo skirtas smurto
prevencijai. Vaikai piešė, aptarinėjo, diskutavo ir padarė išvadą, kaip reikia elgtis, kad kiekvieno vaiko vasara būtų laimingą.

Stovykla “Kelionė po vasarą”

Kaip ir kiekvienais metais dienos centrą lankantys vaikai turėjo galimybę dalyvauti vasaros stovykloje “Kelionė po vasarą”.

Stovykloje poilsiavo 15 Dienos centro „Draugystės namai“ vaikų ir 5 Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro globotiniai. Kiekviena diena buvo skirtinga ir kupina naujų įspūdžių.

Vaikai aplankė: 

  • Televizijos bokštą, istorinį antenų parką;
  • Kelių policijos saugaus eismo klasę;
  • Apollo boulingą ir pietavo Magdonalde;
  • Valstybės pažinimo centrą, bernardinų sodą, pasivaikščiojo Vilniaus senamiestyje: Katedros aikštėje ir Gedimino prospekte;
  • Vaikai vyko koncertuoti į Juodšilių Šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijoje vykusi
    Vilniaus rajono socialinių įstaigų meno festivalį „Kurkime drauge“;

Stovyklos metu vaikams buvo organizuota prasminga ir turininga veikla, atitinkanti vaikų pomėgius.

Tarptautinė dingusių vaikų dieną

Gegužės 25 dieną minėjome Tarptautinę dingusių vaikų dieną.
Vaikai spalvotais kaspinėliais, iš popieriaus išlankstytais paukščiais papuošė kiemo
medžius. Plaikstydamiesi vėjyje kaspinėliai ir paukščiai simbolizuoja laukimą ir viltį.
Šios minėtinos dienos tikslas – ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui. Dalyvaudami akcijoje „MES JŪSŲ NEUŽMIRŠOME“ atkreipėme vaikų ir tėvų dėmesį į turiningą vaikų laisvalaikį, informavome apie pavojus, gresiančius už namų ribų.
Kalbėjome apie tai, kad neretai vaikai išeina iš namų, neradę artimųjų palaikymo, šilumos,
nesuprasti draugų. Tad, visas dėmesys buvo skirtas skatinant vaikus išsipasakoti ir neslėpti savo norų.

Išvyka į Vilniaus oro uostą

Gegužės 24 d. Dienos centro vaikai vyko į ekskursiją po Vilniaus oro uostą.
Pamatėme keleiviams nematomas oro uosto zonas, iš arti stebėjome kylančius ir besileidžiančius lėktuvus,
susipažinome su aviacijos saugumo, priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais, lankėmės ypatingai svarbių asmenų (VIP) terminale, užsukome į oro uosto operatyvinės valdymo grupės postą.
Buvo ne tik įdomiai pristatyta oro uosto veiklą, išgirdome daug neįtikėtinų, čia nutikusių istorijų.

Kelionė į žaislų muziejų

Kovo 14 d. Dienos centro vaikai vyko į Žaislų muziejų Vilniuje.

Po apžvalginės ekskursijos vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „LDK GIRIŲ AUKSAS – VAŠKAS“. Sužinojome, kodėl vaškas pelnytai vadinamas LDK girių auksu, kam jį naudojo, kur bei kaip jį vežė, kam mūsų vašką naudojo Europa.

Pasisėmę patirties vaikai lipdė kvapnias figūrėles.

Išvyka į Artoteką – menu studiją

2016m. rugsėjo 28 dieną lankemės Artotekoje – menų studijoje Vilniuje, kur vyko užsiėmimas Kaleidoskopų gamyba. Susitikimo metu kantrybė ir atidumas vagojo vaikų veidus, o rezultatas privertė šypsotis ir džiūgauti, vaikai didžiavosi savo sugebėjimais. Po užsiėmimo vaikai patys gebės kurti nuostabius kaleidoskopus, kurie gali tapti puikia dovana draugams. Iš meno studijos nuvykome į Mc’donalds restoraną vaikams, grįždami namo vaikų veiduose vyravo šypsenos bei džiaugsmas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Išvyka į Vichy Vandens parką

2016m. rugpjūčio 24 dieną grupė vaikų kartu su lydinčiomis socialinėmis darbuotojomis puikiai leido laiką Vichy vandens parke. Dienos Centro vaikai buvo pilni įspūdžių bei labai laimingi sugrįžo namo.

images

Išvyka į Anykščių lajų taką

2016m. rugpjūčio 22 dieną Dienos centro vaikai kartu su Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro globotiniais išvyko visai dienai į Anykščius. Medžių lajų takas į kurį nuskubėjome įrengtas pačioje Anykščių šilelio širdyje, prie Puntuko akmens. Taką išbandemė  maksimaliu sąstatu su vaikais. Vaikai didžiavosi, kad galėjo apsilankyti pačiame aukščiausiame apžvalgos bokšte Lietuvoje. Po tako skaniai papietave gamtoje nuvykome į naujausia pramogą Anykščiose – Labirintų parką. Ten vaikai galėjo išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Labirintų parką sudaro trys labirintai:didysis, apvalusis, lenktynių. Vaikai taip pat galėjo pašokinėti batutais, pažaisti vaikų žaidimo aikstelėje. Išvyka suteikė vaikams daug teigiamų emocijų.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Išvyka į Forum Cinemas 

2016m. rugpjūčio 10 dieną Dienos centro vaikai kartu su socialinėmis darbuotojomis lankėsi Forum cinemas kino teatre. Vaikai žiūrėjo animacinį filmuką “Ledinmetis : susidūrimas 3D”.  Išvyka suteikė vaikams daug teigiamų emocijų.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Išvyka į Lenkiją

2016m. Liepos 15 – 24 dienomis grupė vaikų kartu su dviem lydinčiomis auklėtojomis puikiai leido laiką Lenkijoje. Pakvietė mus ugniagesių savanorių pirmininkas Lenartuose, daugiametis mūsų įstaigos draugas ir rėmėjas, ponas Stanislav Ciechanovič. Dienos centro vaikai nuo ankstyvo ryto turėjo ką veikti. Kasdien lankėsi treniruoklių salėje, žaidė įvairius edukacinius ir pažintinius žaidimus. Buvo organizuoti integraciniai vakarai su vietiniais gyventojais,  sporto žaidynės, įvairūs meniniai užsiėmimai. Taip pat didelį įspūdį vaikams paliko apsilankymai baseine Olecke. Mūsų kelionę vainikavo dviejų dienų ekskursiją į Lenkijos sostinę Varšuvą. Įspūdingo grožio mieste aplankėme vieną iš geriausių zoologijos parkų Europoje, taip pat vaikams neišdildomą įspūdį paliko  Varšuvos Karališkieji rūmai bei pasivaikščiojimai po senamiestį.

Deja, viskas, kas gera, kažkada baigiasi, taip pasibaigė ir mūsų nuotykiai Lenkijoje.  Atsisveikinę, sėdome į autobusą kelionei namo. Visi vaikai  grįždami linksmai aptarinėjo geriausias atostogas jų gyvenime.

Lenarty2

Išvyka į Dinozaurų pramogų parką

2016m. birželio 19d. lankemės pramogų parke. Susipažinus su nerealaus dydžio dinozaurais, pramogos nesibaigė. Pramogų ir atrakcionų parke mūsų laukė lauko ir vidaus batutai. Taip pat vaikai turėjo galimybę pasivažinėti traukinukais, pasisukti karuselėje. Po visų pramogų  Dienos centro vaikai pietavo gryname ore, aplinkoje, apsuptoje didingų dinozaurų. Vaikams liko daug smagių ir linksmų prisiminimų.

cropped-P6090002.jpg

Pažintinė ekskursija į Trakų pilį

2016m. gegužės 30d. gerai nusiteikę Dienos centro vaikai, lydimi Centro darbuotojų nuvyko į Trakų pilį. Visu pirma, buvo įdomus pasivaikščiojimas po pilį su gidu, kuris pasakojo įdomią istoriją.  Po pilies aplankymo vaikai lydimi darbuotojų nuvyko prie ežero, kur galėjo papietauti bei pailsėti. Dienos centro vaikai sugrįžo laimingi bei pilnį įspūdžių.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ekskursija į Kalvelių biblioteką

Balandžio 25d. apsilankėmė Kalvelių bibliotekoje, kur apžiūrėjome mūsų miestelio menininkės B. Mikulevič parodą, kurioje buvo daug įdomių ekspozicijų iš medžio, popieriaus bei kvapą gniaužiančių paveikslų.

biblio

Balandžio 4d. Pažintinė ekskursija į Vladislavo Sirokomlės muziejų

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms, Dienos centro  vaikai su vadovėmis  vyko į Vladislavo Sirokomlės muziejų, kuriame dalyvavo edukacinėje programoje „Velykų spalvos“. Seminaro vedėja supažindino mus su Velykų šventės tradicijomis, papasakojo apie tai,  ką reiškia margučių spalvos, pasiūlė įvairių technikų margučių spalvinimui: dekupažas, batika, spalvinimas vašku. Vėliau visiems išdalino po išpjautą stilizuotą kiaušinį, kurį kiekvienas galėjo išmarginti pasirinktu piešiniu, o kitoje pusėje vaikai turėjo galimybę suklijuoti raštus iš jau paruoštų spalvotų detalių. Vaikai džiaugėsi ir demonstravo vieni kitiems savo margučius. Po edukacinio užsiėmimo  vaikai apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją, gidas papasakojo apie rašytojo Vladislavo Sirokomlės gyvenimą ir kūrybą.

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centrui 5 metai !

tortas

2016m. balandžio 1 dieną Vilniaus r. Šeimos ir vaiko krizių centras šventė penktąjį gimtadienį. Iškilmingoje šventėje dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, administracijos direktorė Lucina Kotlovska, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič, Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėjo pavaduotojas Edvard Zakševskij. Į šventę taip pat atvyko Seimo narys Leonardas Talmontas, Kalvelių parapijos klebonas Jan Černiavski, Vilniaus rajono tarybos narys Stanislav Zajankovski, Kalvelių seniūnijos seniūnė Kristina Gerasimovič, ilgamečiai draugai ir rėmėjai iš Lenkijos bei kiti garbūs svečiai.Visus susirinkusius savo pasirodymais džiugino svečiai iš Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro, Vaikų ir paauglių socialinio centro, Kalvelių Stanislavo Moniuškos ir „Aušros“ gimnazijų. Dienos centro „Draugystės namai“ vaikai paruošė vaidinimą „Sveikas, pavasarį“.Vaikai ruošėsi šiam vaidinimui labai ilgai. Mes manome, kad vaidinimas tikrai pavyko!

Šventinis renginys

2015-12-192015m. gruodžio 19 d. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre įvyko šventinis susitikimas su senais ištikimais draugais atvykusiais iš Lenartų (Lenkijos). Visi susirinkusieji dainavo kalėdines dainas, laužydamiesi kalėdaičiais sveikino vienas kitą. Dienos centro vaikai nustebino susirinkusius gražiais eilerasčiais, bei dainelėmis. Šventinio renginio pabaigoje vaikams buvo išdalintos saldžios dovanos.

Išvyka į pramogų parką X-Planet

20151215_155152

2015 gruodžio 15 dieną lankėmes pramogų parke X-Planet. X-Planet, tai didžiausias pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Vaikai galėjo džiaugtis elektrinėmis mašinelėmis X-Drive, galėjo šokinėti ant batuto, o galiausiai smagiai laiką leido vaikų žaidimo aikštelėje.  Apsilankymas vaikams paliko daug gerų emocijų, pakeliui namo apsilankėme „Hesburger‘e“, kur vaikai galėjo skaniai papietauti.

Lapkričio 16 – oji tarptautinė Tolerancijos diena.

2KRIZIUcentrasTOL123015 – 11 – 19

Tolerancijos dienos simbolis šiais metais  buvo MOZAIKA. Dienos centro vadovės tolerancijos tematika organizavo užsiėmimus  vaikams. Dienos centro „Draugystės namai“  vaikai  sukūrė po raidė žodžiui TOLERANCIJA.

Išvyka į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą

2015teatras_18spalism.  spalio 18d. vaikams  buvo suorganizuota išvyka į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą. Ir vaikams, ir suaugusiems nėra nieko nuostabesnio už pasaką apie Pelenę. Puikiai žinomą nuo vaikystės, ir net suaugusiems paliekančią laimingos pabaigos viltį.  Pagal šią pasaką parašyto S.Prokofjevo baleto muzika – vienas geriausių kompozitoriaus kūrinių, ne kartą pastatytas įvairiuose teatruose. Scenoje savąją „Pelenės“ interpretacijos versiją parodė M. K. Čiurlionio nacionalinės menų mokyklos Baleto skyriaus moksleiviai. Spektaklio metu salėje vyravo šilta atmosfera ir vaikų šypsenos.

Pažintinė ekskursija į Vladislavo Sirokomlės muziejų

20150626_134230Birželio 17d. aplankėme Vladislavo Sirokomlės muziejų. Ne tik apžiūrėjome muziejų, bet ir turėjome įdomų edukacinį užsiėmimą “Kaligrafijos pamoką.” Gidė Ana supažindino su priemonėmis, kuriomis buvo rašoma poeto gyvenimo metu. Sunkiausia ir įdomiausia buvo išmėginti žąsies plunksną, kuria pasak gidės Anos, poetas Vladislavas Sirokomlė parašė visus savo kūrinius. Turėjome puikią galimybę išbandyti ir rašymą plunksnakočiu. Juo bandėme parašyti savo vardus, nupiešti medį, saulutę. Labiausiai patiko rašyti  iš kinietiškų lazdelių pagamintu rašikliu. Visus savo kaligrafijos bandymus parsivežėme namo. Ekskursijos pabaigoje muziejaus kiemelyje kepėme dešreles bei žaidėme žaidimus.
Vaikams liko daug smagių ir malonių prisiminimų.

“Būkime kartu 2015”

Gegužės 311349014_980880188591927_1562997038_n0 dieną dalyvavome  „Būkime kartu 2014” renginyje, kuris yra organizuojamas tarptautinės bendruomenės Lietuvoje, Italijos bei kitų šalių ambasadų, valstybinių institucijų, privačių įmonių bei savanorių.
Šventės metu vaikai sužinojo  kaip veikia ugniagesių mašina, ko yra mokomi policijos bei muitinės šunys, kokią įrangą turi kariuomenės transportas ar kriminalinių tyrimų laboratorija. Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakys ugniagesiai, karininkai, policininkai bei muitinės pareigūnai. Šventės metu vaikai galės mėgautis galybė lauko bei komandinių žaidimų. Kariai iš Amerikos bei pilotai iš Italijos žaidė su vaikais amerikietišką futbolą, krepšinį, beisbolą.

Renginio pabaigoje kiekvienas vaikas gavo dovanėles.

Išvyka į Rusų dramos teatrą

211173678_968938539786092_1937612230_n015 m. balandžio menėsį  lankėmės Lietuvos rusų dramos teatre. Dienos centro vaikai žiūrėjo spektaklį „Coliukė‘. Spektaklio metu salėje vyravo tyla,  kartais pasigirsdavo vaikų juokas. Visus sužavėjo profesionalus aktorių vaidinimas, įspūdingi kostiumai. Pradinukai įsijautę stebėjo spektaklį. Išvyka suteikė vaikams daug teigiamų emocijų, apie tai matėsi iš jų veido išraiškų ir komentarų.

Išvyka į kiną „Forum Cinemas“

211103887_956302397716373_208480505_n015m. kovo 20-ąją dienos centro vaikai kartu su socialinėmis darbuotojomis lankėsi Forum Cinemas kino teatre. Mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką „Kempiniuką plačiakelnį 3D“.

Šiame animaciniame filme Antonio Banderas‘o vaidinamas piktasis piratas desperatiškai ieško paskutinio trūkstamo magiškos knygos puslapio. Knyga ypatinga tuo, kad joje parašius bet kokį planą ar svajonę, jie tampa realybe. Po ilgų paieškų piratas sužino, kad ant trūkstamo lapo surašytas slaptasis Krabo receptas. Vieną dieną piratui pavyksta pavogti itin saugomą Krabo vertybę.
Kempiniukas ir draugai, sužinoję, kad piktasis piratas rengiasi sunaikinti jų namus, išsiruošia į gelbėjimo misiją. Įgiję superherojiškų galių, Kempiniukas ir kompanija mūsų pasaulyje stoja į žūtbūtinį mūšį su piratu ir jo šutve.

Apsilankymas kine vaikams paliko daug gerų emocijų, pakeliui namo apsilankėme McDonald’e kur vaikai galėjo skaniai papietauti.