Paslaugos arčiau kliento

Nuo šiol globojantys vaikus Vilniaus rajono gyventojai socialinio darbuotojo, psichologo ir GIMK specialistų paslaugas galės gauti patogesnėje vietoje – šiandien atidarytas socialinių paslaugų kabinetas, kuris įsikūrė Vilniaus mieste, Pelesos verslo centre nuomojamose patalpose.

Oficialiame susitikime, skirtame socialinių paslaugų kabineto atidarymui, dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska pažymėjo, kad sprendimas kabinetą įrengti Vilniaus mieste buvo priimtas išanalizavus rajono gyventojų poreikius: „Iki globos centro, esančio Kalveliuose ar Geisiškėse nuvykti iš įvairių kaimų ir miestelių reikia per Vilnių, o tai sukelia nepatogumų laiko prasme – kelionė užtrunka, nes važiuojant reikia derintis prie autobusų tvarkaraščio, o neretai iki kaimo važiuoja tik keli reisai. Be to, ir autobusų bilietai yra brangūs. Atsižvelgiant į minėtus faktus, Savivaldybėje buvo priimtas sprendimas organizuoti pagalbą Vilniaus mieste, juolab patalpos yra arti stoties ir iki čia galima ateiti pėsčiomis arba atvykti autobusu. Visi laukiami Vilniaus m. Pelesos verslo centre nuomojamose patalpose adresu Pelesos 1, kambarys Nr. 407.“, – apie sprendimą kalbėjo K. Malinovska.

Kabinetas atidarytas įgyvendinant Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Vaikų gerovės didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“. Projektą įgyvendina Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kartu su Vilniaus rajono savivaldybe ir jos teritorijoje veikiančiais globos centrais – Vilniaus r. šeimos ir vaiko krizių centru bei Vilniaus r. šeimos ir vaiko gerovės centru.

Į susitikimą, vykusį Pelesos verslo centre, atvyko Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Vilniaus rajone patarėjai, projekto „Vaikų gerovės didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ vadovė Rugilė Ladauskienė ir projekto veiklų ekspertas Dainius Miežys, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš, Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Juliana Lipinska,Vilniaus rajono paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska bei Vilniaus rajono globos centrų darbuotojai.

Susitikime dalyvavęs Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Albert Narvoiš taip pat pabrėžė teikiamų socialinių paslaugų prieinamumą: „Sveikinu Jus įsikėlus į naujas patalpas. Labai svarbu, kad paslaugos būtų kuo arčiau žmonių. Mes ankščiau svarstėme galimybę įrengti Savivaldybėje patalpą, bet vis dėlto priėjome prie išvados, kad stoties rajone tas labiau apsimoka ir visiems bus patogu čia atvykti. Džiaugiamės, kad turite naujas patalpas ir tikimės, kad paslaugos bus kokybiškai teikiamos, o Vilniaus rajono savivaldybė rėmė ir visada rems mūsų globos įstaigas“, – sakė A. Narvoiš ir įkurtuvių proga įteikė simbolinę dovaną nuo Savivaldybės.

Susitikimo metu taip pat buvo pristatyti globos centrų pasiekimai, nuveikti praėjusių metų darbai, kuriais buvo stengiamasi užtikrinti geriausius globojamo (rūpinamo) vaiko interesus, pasidalinta gerąja patirtimi ir numatyti planai ateičiai.

https://vrsa.lt/go.php/lit/Paslaugos-arciau-kliento/10209

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.